Aukos/Donations
Žinių kalendorius
2019 m. gegužės mėn.
S Pr A T K Pn Š
« Bal    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Žinių archyvas

Gruodis toks ypatingas metas, kada visi skubame ir nekantriai skaičiuojame iki Šv. Kalėdų likusias dienas. Šventiškai nusiteikusi Vaivos Vėbraitės lituanistinės mokyklos bendruomenė jau trečias Kalėdas švenčia kartu!

Gruodžio 8 d. gausus būrys mokinių, jų tėvelių, senelių bei svečių skubėjo į Šeltono bendruomenės centrą Konektikuto valstijoje, kur besirengdami šventei visi su nekantrumu laukė vaikų spektaklio “Katino Kalėdos”. Kol vaikai su jauduliu lūkuriavo savo pasirodymo, mokyklos direktorė Agnė D’Orso susirinkusiuosius pasveikino su artėjančiomis šventėmis, džiaugėsi šiais metais gausiai mokyklą lankančiais vaikais, o už besibaigiančius metus dėkodama visai mokyklos bendruomenei linkėjo gerų ir draugiškumo pilnų ateinančiųjų metų.

Šventinį mokyklos direktorės sveikinimą sekė lietuvių liaudies dainų ir šokių kupinas spektaklis „Katino Kalėdos”, o tada, vaidinimo jauduliui atslūgus, didžiausiu susirinkusių vaikų džiaugsmu tapo skardžiais jų pačių balsais prisikviestas Kalėdų Senelis. Vaikų taip laukiamas Kalėdų Senelis atkeliavo su didžiuliu maišu dovanų, tad atsidėkodami vaikai jį džiugino mokyklėlėje išmoktomis dainomis.

Šventinę programą sekė šventiniai pietūs bei šeimų sunešti tradiciniai lietuviški patiekalai, todėl po smagaus renginio visi rinkosi prie Kūčių valgiais papuošto stalo. Nuo kūčiukų iki grybų, nuo naminės duonos iki jokios lietuviškos šventės nepraleidžiančios baltos mišrainės ir dar daug kitų namie gamintų lietuviškų patiekalų nugulė ant bendro stalo.

Pakalbinta mokyklos direktorė už nepailstamą darbą ir atsidavimą mokyklai širdingai dėkojo šaunioms mokytojoms: muzikos mokytojai Zitai Rossi, Laimai Reiss, Renatai Vėbrienei ir Sigitai Šimkuvienei. Didžiulę padėką direktorė reiškė rūpestingiems tėveliams ir seneliams, gaminusiems lietuviškus patiekalus bei padėjusiems ruoštis bendrai Kalėdinei šventei.

Mokykla taip pat džiaugiasi ir nuoširdžiai dėkoja Kazickų Fondui, kuris jau ne vienerius metus remia mokyklos iniciatyvas ir jos renginius. Šiais metais buvo surikta 450 dolerių ir Kazickų Fondas prie šios sumos ženkliai prisidės.

Su tokia šventine nuotaika skaičiuojant paskutines šių metų savaites, Vaivos Vėbraitės lituanistinė mokykla visoms lituanistinėms mokykloms linki jaukių ir šiltų švenčių bei ramių, saugių ir žingeidžių ateinančių metų.

Straipsnį parengė Agnė D’Orso ir Renata Vėbrienė